Standartiniai ir Nestandartiniai Gaminiai iš Metalo, Metalo Menas

 

Išorinė nerūdijančio plieno krosnelė skirta lauko kubilams. Krosnelė pagaminta iš 1.5mm nerūdijančio plieno. Metalo markė: AISI 304 Krosnelės galia pilno užkrovimo: 36,9 kW/h, naudingumo veikimo koeficientas 70%. Standartinį kubilą įkaitina per 2-3 valandas visais sezono laikais.

Nerūdijančio plieno išorinė krosnelė 37KW (AISI304)

580,00 

Liko 26

Product total
Options total
Grand total

Apie kubilų krosneles

Mūsų įmonė gamina ir parduoda krosneles kubilų ir mažų baseinų vandens šildymui.

Malkinės krosnelės kubilų ir mažų baseinų šildymui yra gaminamos iš nerūdijančio plieno. Malkinės krosnelės kubilų šildymui skirstomos į kategorijas:

Išorinės Malkinės krosnelės kubilų šildymui
Integruotos krosnelės kubilų šildymui 
Vidinės krosnelės kubilų šildymui

Krosnelės kubilo vandens šildymui, parenkamos pagal kubilo tipą.

Dar malkinės krosnelės kubilų šildymui yra didesnės ir mažesnės. Nuo krosnelės dydžio priklauso jos kaina ir galingumas. Kuo didesnė krosnelė, tuo didesnis galingumas, nes daugiau galima užkrauti malkų ir gauti didesnę kaitrą. Todėl jei nori pirkėjai pataupyti, gali prie mažesnio kubilo pasirinkti ir mažesnę krosnelę.

Išorinių ir integruotų krosnelių sandara yra tokia, jog krosnelės turi dvigubas sieneles ir liepsnos persivertimo barjerus. Mūsų įmonės gaminamose išorinėse kubilų krosnelėse yra vandens kanalas tarp pakuros ir pelenų durelių. Per šitą kanalą cirkuliuoja vanduo, įgauna kaitrą ir tuo pačiu atvėsina krosnelės dureles, – tai naujas techninis sprendimas, kuris sėkmingai padeda konkuruoti rinkoje.

Išorines ir integruotas krosneles gaminame su stiklo keramikos stiklu durelėse. Per stiklą durelėse matome degančią liepsną ir jaučiame malonų atsipalaidavimą.

Išorinės krosnelės turi turbo angą, per kurią gaunamas papildomas oro srautas. Būna, jog keičiasi atmosferos slėgis ir pablogėja dūmų išmetimas per kaminą. Todėl šis oro pasiurbimas pagreitina kubilo vandens pašildymą iki 30%.

Malkinių krosnelių gamyboje yra išdirbta dar viena naujovė, t.y. karšto vandens atidavimas sukonstruotas 45° kampu, o tai palengvina vandens cirkuliavimą, sumažina vandens pasipriešinimą išeinant į šaltesnę vandens terpę, t.y. kubilą arba baseiną.

Mūsų įmonė krosneles gaminame jau 6 metus, todėl gerai išmanome savo darbą ir darome aukštą kokybę. Naudojame pirmos rūšies nerūdijančio plieno metalą ASI 304 arba AISI 316. Šis metalas nebijo druskų ir rūgščių tirpalų mišinio. 

Malkinės krosnelės kubilų šildymui gaminamos iš nerūdijančio plieno, jog neišmestų į kubilą ar baseiną rūdžių, kas gali įvykti naudojant juodą metalą, nors juodas metalas yra daug pigesnis. Kad greičiau įkaitintų vandenį, nerūdijančio plieno krosnelę reikia kūrenti su sausomis malkomis ir didele liepsna. Nereikia dėti į krosnelę labai didelių malkų, reikia pasmulkinti malkas, tada bus didesnė liepsna. Stambias malkas galima dėti į krosnelės pakurą, kai būna vanduo jau pasiekęs didesnę vandens temperatūrą, apie 30° C. Žmonėms maudytis kubiluose rekomenduojama 37° C vandens temperatūra. Patyrę pirtininkai naudoja ir daug aukštesnę temperatūrą, bet labai aukšta vandens temperatūra pavojinga sveikatai.

Kreiptis:

info@metalospalvos.lt

Atsiliepimai

Jus taip pat gali dominti